Blog - DECKDEKOR Zemin Kaplama Malzemeleri ve Dekoratif Ürünler Fabrika Satış Mağazası

BLOG

 • Ahşap Plastik Zemin Kaplama Tamiri

  Ahşap Plastik,Kompozit Deck Zemin Kaplama Tamiri Nasıl Yapılmalıdır.?

  Diğer ürünler gibi, kompozit döşemelerinde zamanla değiştirilmesi veya onarılması gerekebilir. Hasar görmüş bir döşemeyi tamir etmenin en etkili yolu, aşınmış veya kırılmış kompozit döşeme parkelerini uygun kompozit parçalarla değiştirmektir.

  Basitçe, kompozit parkelerini yerlerinden çıkarın, alt yapı karkasları değiştirin veya güçlendirin ardından yeni satın aldığınız parkeleri aynı şekilde yerlerine sabitleyin Kompozit deck zemin kaplama parkelerinin uygulama mantığı gayet basittir.

  Eğer kompozit deck dış mekan zemin kaplama parkeleri almaya karar verdiyseniz uygulama esnasında uyulması gereken kuralları lütfen atlamayınız...

  Alt yapısı kompozit karkas veya profil ızgara konstrüksiyon uygulamalarında iki profil arası içten içe 25 cm olmalıdır.Aşılmaması tavsiye edilir.

  Kompozit parkeler enine yan yana birleştirilmemeli 3 mm boşluk bırakılmalıdır.Bu boşluk genleşme boşluğudur.


  DEVAMINI OKU
 • Kompozit Ahşap Nasıl Üretilir? İçinde Ne var ?

  WPC deck parkelerinin üretimi için kullanılan hammaddeler ve  içerikleri her ürüne göre değişmektedir.% 45 kereste elyafından ve % 55 HDPE den PVC ve katkı maddelerinden oluşan  “ahşap plastik kompozit” Plastik Extruder Makinesi ile üretilmektedir. Kompozit zemin kaplaması, geleneksel ahşap zemin kaplaması için mevcut olmayan pek çok avantaj sunan, geleneksel kerestenin yerine geçmek üzere granüllerden elde edilen plastik ahşap dış mekan zemin kaplama malzemeleridir.  

  DEVAMINI OKU
 • Kompozit Zemin Kaplaması Nedir?

  WPC zemin kaplaması , geleneksel ahşap zemin kaplamalarına göre bakımı olmadan ahşabı anımsatan eşsiz bir bileşim olan ahşap plastik kompozitlerden yapılmış alternatif bir zemin kaplaması ürünüdür. Genel olarak inşaatçılar, peyzaj kurumları ve bakım şirketleri tarafından kullanılan bu decking şekli, ticari ve konut kullanımı ile okullar ve diğer kamusal alanlar için ideal ürünlerdir.

  WPC deck ürünleri genellikle iyileştirme ve yenileme projeleri için düşünülür ve ekstra temiz, kuru alanlar yaratılması gerektiğinde mükemmel bir çözümdür.

  Biz tedarikçilerimize  farklı renk,tasarım ve modeller sunmaktayız .Tüm kategoriler bölümünden zemin kaplama parkelerine gürerek modellerimizi görebilirsiniz...

  DEVAMINI OKU
 • Ahşap Plastik Zemin Kaplama Fiyatları

  Ahşap Plastik Zemin Kaplama Fiyatları

  Dış mekan kompozit zemin kaplama parkelerinin m2  fiyatları modellere ve bazı modellerdeki renk seçeneklerine göre değişmektedir.Kompozit deck zemin kaplama parkelerinin uygulama fiyatları alan ölçülerine ve zemin detayına göre değişmektedir.  

  EN ÇOK SATILAN MODELLER
  Ekonomik Deck Serisi / Emboslu Ahşap Gövde / Flat Fırçalı Düz Yüzey / Classic Modeller

  Kompozit zemin kaplaması geleneksel ahşap ürünlerden' marka ve modele göre değişen daha ekonomik ve daha pahalı olan malzemelerin ürün kalitesine göre kısa ve uzun vadede kullanım imkanına sağlayan  çeşitliliğimiz ile türkiye ve dünyanın birçok ülkesine satış yapmaktayız...

  DECKDEKOR.COM  EKO veya ORTA SINIF ve PREMİUM model seçenekleriyle geniş bir yelpazede uygun fiyatlı, yüksek kaliteli kompozit zemin kaplama dış mekan parkelerini satışa sunmaktadır. Ayrıca aralarında seçim yapabileceğiniz Antrasit, kahverengi, açık kahve,açık gri, orta gri , krem ve tik kompozit kaplama renk seçenekleri vardır.Ahşap kompozit deck fiyatları doğal ahşap zemin kaplamalarına göre daha avantajlı ve daha ekonomik olacaktır.

  DEVAMINI OKU
Scroll